Thursday, June 4, 2009

Hmmm...rindu plakk



Kata orang..tempat jatuh lagi dikenang..ini kan pula tempat bermanjaa... Huhuuu sepatutnya me balik KK next week utk attend kursus di sana...tapi disebabkan lambakan kerja terpaksalah mengundurkan diri dan memberikan laluan pada my staff untuk ke sana...

Ntah apa dah jadi dgn semua bunga, tucen me...hopefully anak2 di sana dapat uruskan rumah tu...

2 comments:

Zu said...

Alahai kesian mem meeda rindu nak balik kk rupanya......nanti try la amik cuti balik kk:D

jebat_durhaka said...

ala mem..keje kita ni sampai pencen pon tak abis....cian bebudak tu